KONEKTIVITA A OPTICKÉ TRASY

SITEL vlastní a provozuje veřejnou síť elektronických komunikací. Svým obchodním partnerům nabízí SITEL využití kapacity optické telekomunikační sítě formou poskytnutí nenasvícených vláken ("dark fiber"), mikrotrubiček nebo HDPE trubek, dle možností v zájmové lokalitě. Provozované optické telekomunikační sítě jsou situovány na území hlavního města Prahy s přesahem do blízkého okolí, dále je k dispozici telekomunikační trasa Morava a několik lokálních tras (více viz přehledové mapy). Optické sítě SITEL propojují významná datová centra (objekty ve kterých jsou umístěna zařízení národních a mezinárodních poskytovatelů konektivity) a další vybrané budovy a lokality a umožňují propojení na infrastrukturu jiných vlastníků telekomunikačních sítí.

Obchod a technická podpora

Ing. Jiří Černý
TEL: (+420) 267 198 454
E-mail: jc@sitel.cz

SITEL provádí přípravu a realizaci výstavby, správu a údržbu optických telekomunikačních tras vlastními prostředky, pro zákazníky je k dispozici 24/7/365 služba helpdesk, včetně služeb servisního centra. SITEL nabízí možnost dostavby telekomunikační trasy až k cílovým objektům, případně kompletaci telekomunikační trasy ve spolupráci s ostatními poskytovateli telekomunikačních tras. Na základě dlouhodobé spolupráce s partnerskými organizacemi v regionu střední a východní Evropy nabízí SITEL mezinárodní konektivitu, vč. propojení do zemí ležících mimo schengenský prostor.

Mezinárodní konektivitu zajišťujeme pomocí vlastní společnosti SITEL International Holding, a.s. Konektivitu zajišťujeme na svých prostředcích nebo s pomocí našich dlouhodobě ověřených partnerů. Vždy však máte pro jednání pouze jednoho partnera. K nabídce sestavení celého propojení samozřejmě nabízíme i servisní služby, dostavbu chybějících částí spojení a další podporu.

  • hlavní působnost na teritorium centrální a východní Evropy (CEE), Česká republika, Slovensko, Polsko, Ukrajina, Maďarsko, Německo, Rakousko a další země...
  • dlouhodobý pronájem optických vláken na bázi nezrušitelného práva užívání  nenasvíceného vlákna (DF-IRU Dark Fibre Indefeasible Right of Use)
  • výstavbu přenosových tras SDH, DWDM, IP
  • servis a údržbu (FLM First Line Maintanance)
  • realizaci provozu propojení hranice Slovensko - Ukrajina, přechod hranice EU
  • dlouhodobou spolupráci s partnery v regionu trvající přes 15 let

Mapa PRAHY

Mapa MORAVY

Ostatní lokality ČR

MEZINÁRODNÍ SÍŤ

Pro více informací nás kontaktujte na: international@sitel.cz

TOP