Výstavba ICT technologií

Společnost SITEL, spol. s r.o. zajišťuje výstavbu telekomunikačních systémů na kabelových sítích na všech úrovních - od páteřní přes metropolitní až po přístupovou. Součástí služeb je nejen výstavba systémů v technologiích xWDM, SDH, PDH a TCP/IP, ale i všestranná zákaznická podpora od návrhu telekomunikační sítě, projektové dokumentace, zajištění dodávky,  výstavby a uvedení do provozu až po zpracování dokumentace skutečného provedení. Nedílnou součástí výstavby velkých telekomunikačních systémů je instalace systému vnitřní kabeláže, dohledových a napájecích systémů včetně záložního napájení (baterie). To se týká i oblasti datových sítí v budovách včetně strukturovaných kabeláží.

Systémy bezdrátových sítí poskytují doplňkové služby k sítím kabelovým. Hlavní výhodou je mobilita účastníků a jejich rychlá výstavba. Společnost SITEL, spol. s r.o. zajišťuje výstavbu bezdrátových sítí způsobem "na klíč" v mikrovlnných technologiích směrových spojů a také  technologiích WiFi a WiMAX  přístupových sítí. Podílí se rovněž na výstavbě buňkových sítí některých mobilních operátorů. Obdobně jako u kabelových systémů je společnost schopna zajistit záruční i pozáruční servis výše uvedených technologií.

Kontakty

Obchodní činnost - nabídky
TEL: (+420) 267 198 347
E-mail: obchod@sitel.cz

Technická podpora Čechy
Ing. Vít Kodr
TEL: (+420) 267 198 427
Fax.: (+420) 267 198 222
E-mail: vkodr@sitel.cz

Technická podpora Morava
Ing. Pavel Procházka
TEL: (+420) 602 689 029
E-mail: pprochazka@sitel.cz

MANUÁLNÍ PŘEPOJOVAČ

Se správnou mírou nostalgie byste u nás našli také starý manuální přepojovač. Ten nejen nám, ale i našim návštěvníkům, připomíná jak moc rychle se právě  oblast komunikací rozvíjí. Je to přeci jen pár desítek let, kdy se ještě montovaly krokové spojovací systémy P51. Například, když vznikalo dětské oddělení v Motolské nemocnici byla u toho drážní verze ústředny P51 a také i o něco modernější přepojovače s manipulantkami.... Proletěli jsme tak za pár let společně modernizací telefonních sítí, přes jejich krátkou koexistenci se sítěmi IP, až rovnou do sítí nové generace (NGN), založených na paketovém přenosu, který na jedné síti nabízí všechny služby (telefonní, textové, obrazové, audio, video a datové).

Nejsme ale nostalgičtí a přistupujeme k novým technologiím  a novým výzvám profesionálně. Těšíme se na vaše nové projekty i všechny technologické novinky.

TOP