My se staráme o Vaše sítě, Vy se staráte o své zákazníky.

Výsuvné sloupky MSS ENERGO jsou určeny k pohotovému připojení elektrické energie na volných plochách, jako jsou náměstí, parky či různá sportoviště, kde obvykle probíhají kulturní a společenské akce. Sloupek se skládá z robustní plastové komory, nerezového rámu a víka a dále výsuvné mechaniky, na které jsou z každé strany umístěny až dvě zásuvkové rozvodnice (celkem 4 rozvodnice s elektrickou nebo datovou výstrojí).

Výklopné sloupky jsou rovněž určeny k pohotovému připojení elektrické energie na volných plochách, jako jsou náměstí, parky či různá sportoviště, kde obvykle probíhají kulturní a společenské akce. Sloupky nabízíme ve dvou typech – tzv. verze „MINI“ a „MIDI“. Sloupky se skládají z plastového modulárního komorového systému, nerezového rámu a víka.

Dobíjecí sloupky SITEL (DSS) jsou nadzemní kompaktní zařízení sloužící pro dobíjení elektrokol. Sekundárně je lze využít pro podobné účely jako naše zemní multifunkční sloupky. Sloupky mohou být osazeny přímo specifickými zásuvkami určenými pro konkrétní značku baterie e-kola či jen zásuvkami 16A 230V. V případě specifických zásuvek dodáváme ke sloupku sadu propojovacích kabelů.