My se staráme o Vaše sítě, Vy se staráte o své zákazníky.

Kontakty

Obchodní manažer – Čechy

Ing. Zdeněk Záruba
Tel.: 725 951 664
E-mail: zzaruba@sitel.cz

Obchodní manager - Morava

Radek Musil
Tel.: 602 661 928
E-mail: rmusil@sitel.cz

Obchodní manager - Morava

Vladimír Vlček
Tel.: 602 367 396
E-mail: vvlcek@sitel.cz

Ke stažení

Těsnicí systémy

Těsnící systémy slouží k utěsnění kabelových prostupů do různých objektů, všude tam, kde je zvýšený požadavek na zabezpečení prostupu proti průniku vody, vlhkosti, plynů a případně ochranu při požáru. Podle aktuálních požadavků se pak řídí výběr vhodné technologie.

Kompresní kabelové průchodky HAWKE

Systémové kompresní průchodky mají široké využití v telekomunikační infrastruktuře, energetice, při výstavbě tunelů, ve vojenském průmyslu, v rezidenční i komerční výstavbě, v chemickém průmyslu nebo při výstavbě železniční a dopravní infrastruktury.

Průchodky HAWKE byly vyvinuty pro aplikace, kde je kladen velký důraz na bezpečnost a ochranu kabelů a jsou schopny odolávat působení ohně, vody, plynů, chemikálií, UV záření, kouře, ale i hlodavcům a jiným nežádoucím vlivům.  Jsou určeny zejména do výbušného prostředí s nejvyššími požadavky na požární odolnost a jsou certifikovány ve třídách A60 až A120, např. dle Det Norske Veritas Offshore Standards.

Výhodou systémů HAWKE je velmi snadná a rychlá montáž, případně i demontáž a rozšíření již instalovaných prostupů, možnost instalace v nové výstavbě i ve stávajících kabelových sítích bez nutnosti přerušování či překládání kabelů (otevřené verze průchodek).