My se staráme o Vaše sítě, Vy se staráte o své zákazníky.

Společnost SITEL, spol. s r.o. byla založená v roce 1991. Působí jako systémový integrátor v oblasti telekomunikací, zabývá se návrhem, výstavbou, údržbou, provozem a servisem telekomunikačních sítí a je rovněž poskytovatelem ICT služeb. Nedílnou součástí portfolia společnosti je i dodávka unikátních produktů pro kabelovody a telekomunikační sítě.

Vedle sídla a hlavní provozovny v Praze má SITEL oblastní pracoviště také v Hradci Králové, Ústí nad Labem, Plzni, Táboře, Brně, Ostravě a ve Zlíně. Mimo několika dceřiných společností na území České republiky disponuje obchodními zastoupeními v Německu, Polsku, Maďarsku a na Ukrajině a sesterskou společnost na Slovensku.

Společnost SITEL, spol. s r.o. je díky svému zaměření, velikosti, počtu zaměstnanců i územnímu pokrytí celé republiky připravena budovat telekomunikační a datové sítě systémem „na klíč“, tj. od jejich projektu až po jejich uvedení do provozu a zákazníkům poskytovat širokou škálu dalších, i těch nejnáročnějších, telekomunikačních, datových a ICT služeb.

Skupina SITEL na českém trhu je tvořena čtyřmi níže uvedenými subjekty.

SKUPINA SITEL